Účinky, která vám vyrazí dech!

  • Přírodní ingredience té nejvyšší kvality
  • Úžasný účinek již po první aplikaci
  • Prodlužuje, posiluje a zahušťuje řasy
  • Unikátní, účinné složení

 Kontaktujte nás

O Lashcode

Lashcode je značka cílící na potřeby žen. Neustále pracujeme na zkvalitňování našeho sortimentu. Vyvíjíme hlavně make-upové a vyživující produkty, díky kterým může každý využít svůj potenciál za pomoci vyhlášených zkrášlujících a využivujících ingrediencí. Naší značce již důvěřují tisíce žen z celého světa a naše produkty se staly oblíbenci make-upových stylistů. Proč? Protože Lashcode nabízí kvalitu a špičkovou péči.

Chcete zjistit více?

Rádi vám odpovíme na všechny vaše otázky. Předtím, než nám zašlete zprávu, si, prosím, přečtěte naše často kladené otázky, ve kterých naleznete informace ohledně ingrediencí produktu a například i návod na jeho aplikaci. Pokud nemůžete nalézt informace, které sháníte, rozhodně se nebojte nás kontaktovat. Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve to bude možné. Odpovědět bychom vám měli do 24 hodin.

Vyplňte formulář a vaše otázka bude zodpovězena do 24 hodin.

DODAVATEL:
Trendmarkt Limited sp.j.
Adresa: Chmielna 2/31
00-020 Warszawa, Polska
IČO: PL5252677408
KRS: 0000637972
REGON: 365469820
001 0307-222-6053
support@lashcode.cz

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.