Účinky, která vám vyrazí dech!

  • Přírodní ingredience té nejvyšší kvality
  • Úžasný účinek již po první aplikaci
  • Prodlužuje, posiluje a zahušťuje řasy
  • Unikátní, účinné složení

 Přidejte se k nám

V případě, že byste s námi rádi spolupracovali a prodávali či zviditelňovali naše produktu, vyplňte formulář a my vás co nevidět kontaktujeme.

Seznamte se s Lashcode

Lashcode je značka cílící na potřeby žen. Neustále pracujeme na zkvalitňování našeho sortimentu. Vyvíjíme hlavně make-upové a vyživující produkty, díky kterým může každý využít svůj potenciál za pomoci vyhlášených zkrášlujících a využivujících ingrediencí. Naší značce již důvěřují tisíce žen z celého světa a naše produkty se staly oblíbenci make-upových stylistů. Proč? Protože Lashcode nabízí kvalitu a špičkovou péči.

Přidejte se k nám!

Prodáváte, či užíváte zkrášlující produkty na profesionální úrovni? Vlastníte obchod s kosmetikou, či salon krásy? Pokud chcete rozšířit svou nabídku o produkty Lashcode, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy. Kontaktujte nás a podívejte se na zásady spolupráce. Těšíme se na vaši zprávu!

Naše webové stránky používají cookies, abychom vám zajistili ten nejvyšší standard služeb. Nastavení vašeho prohlížeče můžete kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.